02:58

Czemka radzi: przepis na idealne kocie legowisko za sto złotychPrzedstawiam Wam całkiem prosty przepis na to, jak dobrać idealne legowisko dla kota i nie wyrzucić przy tym pieniędzy w błoto.


Otóż zróbmy tak - schowajmy do kieszeni powiedzmy ze sto, sto dwadzieścia złotych bo w końcu tyle kosztują te piękne, estetyczne i obszyte najróżniejszymi futerkami kocie budki i leżanki.

Skierujmy kroki do najbardziej wypasionego zoologika jaki uda nam się znaleźć, przejdźmy szybko przez dział z kocimi budkami i od razu skierujmy się do półek z kocią karmą, wydajmy ciężko zarobione pieniążki na wielką pakę ulubionych kocich chrupek.

W końcu udajmy się do Ikei albo innego sklepu w którym można nabyć ekologiczną torbę, nabywamy minimum jedną i wracamy do domu z poczuciem dobrze wydanych stu, stu dwudziestu złotych, w końcu na chrupki kot napewno się nie wypnie, na ekologiczną torbę tym bardziej!


Legowisko z torby jest najpraktyczniejszym, najbardziej uniwersalnym sprzętem zaprojektowanym jakby specjalnie z myślą o kotach!

Voila:Legowisko takie jak to niżej poza oczywistą funkcją kociego 'poddupnika' ratuje również kocie bidy (Miasto Kotów)Naturalnie, jeśli masz ułańską  fantazję możesz się zdecydować na bardziej ekskluzywny 'poddupnik', ale pamietaj żeby swój pomysł dokładnie przedyskutować z kotem.
Jeśli nie uzyskasz od niego wystarczających informacji istnieje szansa że już niedługo będziesz w popłochu szukać portali aukcyjnych gdzie można pozbyć się omijanych obojętnie sprzętów.


Bajdełej, może ma ktoś ochotę na zupełnie nieużywany hamak  i legowisko dla kota? Oddam za chrupki ;)

2 komentarze:

  1. O tak, torby papierowe to hit! U nas też wygrywają z tymi specjalnymi kocimi budkami ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Delegacja od Andrzeja? Witam w naszych skromnych progach :)

    Torby szczególnie te papierowe z Ikei to najwspanialszy wynalazek (zaraz po kartonach), mała rzecz a tyyle radości...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Twinsnatandcats , Blogger